Издательство Монолит +38(056)735-50-35 +38(095)931-39-89;

Особливостi змін в ПДР вiд 18.07.2012 (порівняльна таблиця)

З метою підвищення безпеки дорожнього руху на дорогах поза населеними пунктами шляхом додаткового позначення транспортного засобу, що рухається, та приведення положень Правил дорожнього руху у відповідність до законодавства Центром безпеки дорожнього руху та автоматизованих систем при МВС України був розроблений проект Постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Правил дорожнього руху». Цей проект був спрямований на виконання вимог пункту 181.1 Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 рр. «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», затвердженого Указом Президента України від 12 березня 2012 № 187/2012.

Нижче наведена порівняльна таблиця, в якій відображені всі заплановані зміни.


ПОРІВНЯЛЬНА ТАБЛИЦЯ до проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Правил дорожнього руху»


Зміст положення (норми) дiючого акта законодавства Зміст відповідного положення (норми) проекту акта
12. ШВИДКІСТЬ РУХУ
12.10. Додаткові обмеження швидкості руху можуть бути встановлені виключно у разі проведення дорожніх робіт разом з попереджувальним знаком 1.37. У разі коли дорожні знаки обмеження руху 3.29 та 3.31 встановлені без проведення дорожніх робіт або залишені після їх завершення, водій не може бути притягнений до відповідальності згідно із законодавством за перевищення встановлених обмежень швидкості руху.
Обов'язковим є встановлення дорожніх знаків 3.30 та 3.32 на відстані не більше ніж 2 кілометри від місця встановлення знака обмеження швидкості руху.
12.10. Додаткові обмеження дозволеної швидкості руху можуть вводитися тимчасово і постійно.
При цьому, разом зі знаками обмеження швидкості руху 3.29 та/або 3.31 обов'язково додатково встановлюються відповідні дорожні знаки, які попереджують про характер небезпеки та/або наближення до відповідного об'єкта.
12.10-1. Тимчасові обмеження дозволеної швидкості руху (дорожні знаки 3.29 та 3.31 на жовтому тлі) вводяться виключно:
а) у місцях виконання дорожніх робіт;
б) у місцях проведення масових або спеціальних заходів;
в) у випадках, пов'язаних із стихійними (погодними) явищами.
12.10-2. Постійні обмеження дозволеної швидкості руху вводяться виключно:
а) на небезпечних ділянках доріг та вулиць (небезпечні повороти, ділянки з обмеженою видимістю, місця звуження дороги тощо);
б) у місцях розміщення наземних нерегульованих пішохідних переходів;
в) у місцях розташування стаціонарних постів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції;
г) на ділянках доріг (вулиць) прилеглих до території дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, дитячих оздоровчих таборів.
33. ДОРОЖНІ ЗНАКИ
3. ЗАБОРОННІ ЗНАКИ
3.41. «Контроль». Забороняється проїзд без зупинки перед контрольними пунктами (пост міліції, карантинний пост, прикордонна зона, закрита територія, пункт оплати проїзду на платних дорогах тощо). 3.41. «Контроль». Забороняється проїзд без зупинки перед контрольними пунктами (пост міліції, карантинний пост, прикордонна зона, закрита територія, пункт оплати проїзду на платних дорогах тощо).
Застосовується лише за умови обов'язкового поетапного обмеження швидкості руху шляхом попереднього встановлення необхідної кількості знаків 3.29 та/або 3.31 згідно із вимогами пункту 12.10 цих Правил.

Будь-які питання, що стосуються змін в ПДР Ви завжди можете обговорити на нашому форумі,
задавши питання експерту

Ви можете ознайомитися з останньою редакцією ПДР російською та українською мовами.


Зміст цієї сторінки захищено авторським правом. Копіювання, передрук, або використання матеріалів даної сторінки для відтворення, переносу на інші носії інформації ЗАБОРОНЕНО і переслідується згідно з чинним законодавством.

© ТОВ «Видавництво «Моноліт», 2012


comments powered by Disqus
Сорочинская ярмарка