Издательство Монолит +38(056)735-50-35 +38(095)931-39-89;
Головна » Читати ПДР України онлайн » Розділ 33. Дорожні знаки
Тест ПДР Online
Коментарі експерта
Одним з основних засобів регулювання дорожнього руху є дорожні знаки. Вони призначені для інформування учасників дорожнього руху про умови, режими і напрямки руху проїзною частиною. З метою забезпечення безпеки дорожнього руху Правилами забороняється загороджувати і пошкоджувати дорожні знаки.
Дорожні знаки, що встановлюються послідовно один за одним, крім знаків, встановлених на перехресті, мають розташовуватися поза населеним пунктом на відстані не менше ніж 50 м один від одного, а в населених пунктах – не менше ніж 25 м.
Знаки, виконані на жовтому фоні, є тимчасовими і мають перевагу перед іншими дорожніми знаками, а також перед дорожньою розміткою, навіть якщо вони суперечать їм. Знаки, виконані на жовтому фоні, після усунення причин, що зумовили встановлення цих знаків, мають бути негайно демонтовані.

Не забудьте заглянути:

Ваш Адвокат online Экстренная помощь при ДТП online

Зміст цієї сторінки захищено авторським правом. Копіювання, передрук, або використання матеріалів даної сторінки для відтворення, переносу на інші носії інформації ЗАБОРОНЕНО і переслідується відповідно до чинного законодавства.

© ТОВ «Видавництво «Моноліт»

 
comments powered by Disqus
Сорочинская ярмарка