Издательство Монолит +38(056)735-50-35 +38(095)931-39-89;

Шановні україномовні користувачі сайту!

Ми, так само, як і ви, усією душею вболіваємо, щоб версія сайту українською мовою з’явилась якнайшвидше. Доки ви читаєте ці рядки, велика команда розробників працює над реалізацією цієї задачі.

Задум випускати наші книжки та звертатися до своїх читачів зі сторінок сайту державною мовою ми мали ще з часу заснування нашого видавництва. Проте складні часи економічної кризи та вимушена необхідність пошуку ринків збуту призвели до того, що протягом останніх років наша продукція була орієнтована переважно на російськомовних читачів. Зараз ми усіма силами намагаємось виправити ситуацію: вже випущено кілька видань українською мовою, над іншими йде клопітка робота. Крім того, для вас завжди доступна онлайн-версія Правил дорожнього руху України державною мовою, достатньо лише перейти за цим посиланням: http://monolith.in.ua/pdd/onlayn-pdr-ukrayini-ukrayinskoyu-movoyu/.

Від усього нашого колективу приносимо вибачення за незручності, що можуть у вас виникнути під час проведення роботи над сайтом.

Дякуємо за небайдужість до справи популяризації та підняття престижу української мови.

Сподіваємось на ваше розуміння, підтримку, прихильність до нашого видавництва та зворотній зв’язок, який допоможе нам вдосконалювати нашу продукцію.


З повагою, щиро ваше видавництво «Моноліт».