Издательство Монолит +38(056)735-50-35 +38(095)931-39-89;
Головна » Знаки ПДР » Знак 5.11 «Смуга для руху маршрутних транспортних засобів».

Знак 5.11 «Смуга для руху маршрутних транспортних засобів».

Інформаційно-вказівний знак 5.11 «Смуга для руху маршрутних транспортних засобів».
Знак 5.11 - Смуга для руху маршрутних транспортних засобів. Смуга призначена лише для транспортних засобів, що рухаються за встановленими маршрутами попутно із загальним потоком транспортних засобів. Дія знака поширюється на смугу руху, над якою він встановлений. Дія знака, що встановлений праворуч від дороги, поширюється на праву смугу руху.
Коментарі експерта
Знак 5.11 «Смуга для руху маршрутних транспортних засобів» інформує водіїв про те, що попутно з потоком руху транспортних засобів організована спеціальна смуга, призначена виключно для руху транспортних засобів за встановленими маршрутами. Рух інших транспортних засобів даною смугою заборонений. Рух туристичних автобусів смугою, позначеною знаком 5.11, також заборонений, оскільки вони не є маршрутними транспортними засобами. У місцях, де смуга для руху маршрутних транспортних засобів відокремлена переривчастою лінією розмітки від смуги руху транспортних засобів, останнім дозволено заїжджати на смугу для руху маршрутних транспортних засобів з метою зупинки біля узбіччя для посадки або висадки пасажирів або у разі повороту на перехресті. Під час повороту на перехресті необхідно скористатися смугою для руху маршрутних транспортних засобів як смугою для гальмування або розгону.

Зміст цієї сторінки захищено авторським правом. Копіювання, передрук, або використання матеріалів даної сторінки для відтворення, переносу на інші носії інформації ЗАБОРОНЕНО і переслідується відповідно до чинного законодавства.

© ТОВ «Видавництво «Моноліт»

 
comments powered by Disqus