Издательство Монолит +38(056)735-50-35 +38(095)931-39-89;
Головна » Знаки ПДР » Знак 5.19 «Використання смуги руху».

Знак 5.19 «Використання смуги руху».

Інформаційно-вказівний знак 5.19 «Використання смуги руху».
Знак 5.19 - Використання смуги руху. Інформує водіїв про використання смуги для руху тільки певних видів транспортних засобів у зазначених напрямках. Якщо на знакові зображено знак, який забороняє або дозволяє рух будь-яким транспортним засобам, рух цих транспортних засобів по ній відповідно забороняється або дозволяється.
Коментарі експерта
Даний знак використовується з метою заборони (дозволу) руху будь-якого виду транспортних засобів відповідною смугою. Слід пам’ятати, що, рухаючись дорогою, необхідно триматися правого краю проїзної частини (п. 11.2 цих Правил), виїжджати на інші смуги дозволяється у випадках, якщо крайня права смуга зайнята або проїзд нею неможливий (п. 11.5 цих Правил). Вантажним автомобілям з дозволеною максимальною масою понад 3,5 т, тракторам, а також самохідним машинам і механізмам виїжджати далі другої смуги дозволяється тільки з метою повороту ліворуч або розвороту на перехресті з крайньої лівої смуги. Знак 5.19 також може використовуватися для організації реверсивного руху, в такому випадку він має встановлюватися за кожним перехрестям протягом всієї дороги з реверсивним рухом.

Зміст цієї сторінки захищено авторським правом. Копіювання, передрук, або використання матеріалів даної сторінки для відтворення, переносу на інші носії інформації ЗАБОРОНЕНО і переслідується відповідно до чинного законодавства.

© ТОВ «Видавництво «Моноліт»

 
comments powered by Disqus