Издательство Монолит +38(056)735-50-35 +38(095)931-39-89;
Главная  /  Юридическая помощь автомобилистам  /  Образец жалобы на неправомерные действия сотрудника ГАИ

Образец жалобы на неправомерные действия сотрудника ГАИ

До: прокуратури ___________________району
міста___________, адреса__________________
Копія: Начальнику УДАІ ГУМВС України
в ___________ області
ФІО (начальника)
Від: (ПІБ та адреса)
 
СКАРГА
На неправомірні дії співробітника ДАІ

20 липня 2013 р. сержантом ДПС ДАІ м. __________ Петренко А. О. на моє ім’я був складений адміністративний протокол за порушення п. 16.3 ПДР України, за що передбачена відповідальність згідно зі ст. 122 ч. 2 КУпАП, і винесена Постанова про накладення стягнення у вигляді штрафу в розмірі 450 грн.

21 липня 2013 р. мною був складений і направлений до _____________ міськрайонного суду _________________ області адміністративний позов про визнання неправомірними дії сержанта ДАІ м. __________ Петренко А. О. та скасування Постанови серії ВЕ № 000000 від 20.07.2013 р. про накладення на мене штрафу в розмірі 450 грн.

02 серпня 2013 р. позов було задоволено Постановою суду (копія Постанови додається), дії сержанта ДПС ДАІ м. ___________ Петренко А. О. визнано неправомірними.

Згідно з п. 2.22 Наказу № 77 від 26.02.2009 «Про затвердження Інструкції з оформлення працівниками Державтоінспекції МВС матеріалів про адміністративні порушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху»: «У разі скасування постанови в справі про адміністративне правопорушення внаслідок її неправомірного винесення за даним фактом проводиться службова перевірка. Стосовно винної посадової особи відповідно до положень Закону України «Про Дисциплінарний статут органів внутрішніх справ України» вживаються заходи дисциплінарного впливу, відомості про які додаються до матеріалів перевірки».

Також, доводжу до Вашого відома, що після оформлення документів, копію Постанови мені було вручено на місці, а копію протоколу сержант Петренко А. О. мені передавати не збирався, заявивши, що мені потрібна лише копія Постанови, а протокол він складав для себе. Щоб забрати копію протоколу, мені довелося переконувати інспектора близько 15 хвилин, весь діалог супроводжувався грубощами і лайкою зі сторони інспектора. Така поведінка працівника ДАІ є образливою і такою, що завдає шкоди іміджу МВС. Сам протокол і Постанова були складені дуже неохайно, прочитати в них текст, написаний сержантом, практично неможливо (копії додаються).

Згідно з ч. 2 ст. 25 Закону України «Про міліцію»: «При порушенні працівником міліції прав і законних інтересів громадянина міліція зобов'язана вжити заходів щодо поновлення цих прав, відшкодування завданих матеріальних збитків, на вимогу громадянина публічно вибачитися».

Згідно зі ст.ст. 18, 19, 20 Закону України «Про звернення громадян», ст. 40 Конституції України, прошу:

  • Вжити заходи дисциплінарного впливу стосовно сержанта ДАІ м. _________ Петренко А. О.;
  • Повідомити мені номер запису в книзі реєстрації скарг або відповідного журналу;
  • Дати відповідь у порядку та у терміни, передбачені ст. 20 Закону України «Про звернення громадян». Залишаю за собою право звернутися до органів СВБ та ЗМІ.

Додатки:

  • - копія Постанови суду;
  • - копія адміністративного протоколу;
  • - копія Постанови серії ВЕ № 000000 від 20.07.2013 р.

«___»_________201__року

______________

_______________________

підпис

ПІБ

 

Закон Украины «О мерах противодействия незаконному обороту наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров и злоупотреблению ими»

Конституция Украины
Ходотайство об обеспечении права на защиту  

Образцы исковых заявлений


 
Денис
2015-11-19 10:56:04

Здравствуйте. Двойная сплошная разметка 1.3 не является разделительной полосой, а является осевой ДОРОЖНОЙ РАЗМЕТКОЙ. Данный вопрос уже неоднократно поднимался у нас на форуме. Посмотрите вот эту ветку http://monolith.in.ua/pdd-obsh...

гость
2015-11-18 13:03:15

Здравствуйте , возник вопрос при общении с ГАИ : -является ли сплошная двойная линия разметки -разделительной полосой , дающей право водителю не останавливаться , когда едешь навстречу колонне в сопровождении авто ГАИ с включеными сигналами красного и синего цвета-нужен юридически обоснованный ответ.

Андрей Корф
2015-10-20 18:51:43

Рекомендую написать "скаргу", указанную выше, в прокуратуру и управление ГАИ.
По личному опыту. Поскольку "не составили не одного акта и ничего не оставили" - обратитесь в районное отделение милиции по месту жительства и сообщите об угоне мопеда. Спокойно можете рассказывать как всё было.
Во всех структурах вас будут отговаривать, переубеждать или отсылать в другое ведомство, но вы должны настоять на своем.

Татьяна
2015-10-20 18:36:15

Добрый вечер, мой дедушка толкал смой мопед его остановили ГАИ и начали требовать шлем когда проверили документы начали оскорблять и унижать пожилого человека и просто забрали мопед, не составили не одного акта и ничего не оставили даже не сказали куда увезли и причину. что делать ? куда писать жалобу?

Денис
2014-11-05 15:32:57

Здравствуйте. К сожалению мы по таким вопросам не консультируем. А с чем у Вас проблема?

Cергей
2014-11-05 15:26:10

здравствуйте,а вы консультируете по админнарушениям в сфере регистрации места проживания?

comments powered by Disqus